HARKHABAR.NET

اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

با خوردن این 9 غذا خوابی آرام و بسیار باکیفیت را تجربه کنید

غذایی که می خورید می تواند در تمامی ابعاد زندگی شما از جمله کارایی مغز، قدرت سیستم ایمنی و حتی زیبایی پوست و مو هایتان تاثیر بگذارد. این قائده برای خواب نیز وجود دارد و غذایی که قبل از خواب مصرف می کنید تاثیر بسیاری را روی کیفیت خواب شما می گذارد.

با خوردن این 9 غذا خوابی آرام و بسیار باکیفیت را تجربه کنیدغذایی که می خورید می تواند در تمامی ابعاد زندگی شما از جمله کارایی مغز، قدرت سیستم ایمنی و حتی زیبایی پوست و مو هایتان تاثیر بگذارد. این قائده برای خواب نیز وجود دارد و غذایی که قبل از خواب مصرف می کنید تاثیر بسیاری را روی کیفیت خواب شما می گذارد.
خواب آرام، طولانی و با کیفیت برای سلامتی بسیار مهم می باشد و توانایی و کارایی مغز در روز را مشخص می کند. خواب خوب خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش داده، سلامت مغز را حفظ کرده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.
به طور کلی توصیه می شود که افراد شب ها بین هفت تا نه ساعت به صورت بی وقفه بخوابند. اما متاسفانه بسیاری از افراد در خوابیدن خود مشکل دارند. برخی وسط شب بیدار می شوند، برخی بسیار دیر می خوابند و کم خوابی دارند و برخی نیز بیش از حد می خوابند.
راهکار های بسیاری برای بهبود خواب وجود دارد که از جمله آن ها تغییر در رژیم غذایی می باشد. غذایی که قبل از خواب مصرف می کنید می تواند تاثیر بسیاری بر روی میزان و کیفیت خواب شما بگذارد. در ادامه 9 تا از بهترین غذا هایی که می توانید شب ها قبل از خواب مصرف کنید را برای شما خواهیم گفت.


1. بادام
2. بوقلمون
3. دمنوش بابونه
4. کیوی
5. آب آلبالو
6. ماهی های چرب
7. گردو
8. برنج سفید
9. دمنوش گل ساعتی

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بازدیدترین خبرها
آخرین قیمت ها
06:47 1399/05/15
اونس طلا ۲۰۱۳.۵
مظنه بازار تهران ۴,۶۷۴,۰۰۰
طلای 18 عیار ۱,۰۷۸,۹۰۰
قیمت سکه
طرح قدیم ۱۰,۵۵۰,۰۰۰
طرح جدید ۱۱,۲۴۵,۰۰۰
نیم سکه ۵,۵۲۰,۰۰۰
ربع سکه ۳,۱۷۰,۰۰۰
سکه گرمی ۱,۷۰۰,۰۰۰
دلار ۱۲۸۵۰
درهم ۰
یورو ۱۴۷۰۰
نفت ۵۶.۱۸
نقره ۲۵.۷۳
پلاتینوم ۹۳۲
پالادیوم ۲۱۶۷
کد نمایش قیمت سکه و طلا در سایت
نمودار قیمت طلا